Urząd Miasta Kargowa – UM w Kargowej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Kargowa – UM w Kargowej

Kargowa Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Kargowej dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Kargowa dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Kargowa telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Kargowej można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kargowej

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kargowej. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Kargowa

Adres: Rynek 33, 66-120 Kargowa

Telefon: 68 352 51 31,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kargowa:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Kargowa Urząd Miasta

Urząd Miasta Kargowej umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Wydziały Urzędu Miasta Kargowej

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Kargowej na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Kargowej zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Kargowej natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kargowa.

Urząd Miasta Kargowa Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Kargowej? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Kargowej można zrealizować w Urzędzie Miasta Kargowej w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kargowej działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Kargowa

Liczba wyświetleń: 259Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS