Urząd Miasta Kętrzyn – UM w Kętrzynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Kętrzyn – UM w Kętrzynie

Kętrzyn Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Kętrzyna. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Kętrzynie, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Kętrzyn kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Kętrzynie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Kętrzyn komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Kętrzyna jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Kętrzyna umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Kętrzyna umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kętrzynie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Kętrzyna można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Kętrzyna. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Kętrzyna jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Kętrzyn

Adres: ul. Wojska Polskiego 11, 11-400 Kętrzyn

Telefon: 089 752 05 20,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kętrzyn:

 • poniedziałek 7:00-15:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Kętrzynie

W Kętrzynie Urząd Miasta zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem miastem. Do głównych zadań Urzędu Miasta Kętrzyna należą:

 • opieka nad mieszkańcami Kętrzyna
 • prowadzenie spraw gospodarczych, kulturalnych i społecznych w Kętrzynie
 • planowanie i realizacja inwestycji na terenie Kętrzyna
 • zarządzanie infrastrukturą

Urząd Miasta Kętrzyn odpowiada też za wydawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta. Pracownicy Urzędu Miasta Kętrzyna są odpowiedzialni za wykonywanie wszystkich powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta w Kętrzynie wydziały

W Urzędzie Miasta Kętrzyna istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Kętrzyn wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Kętrzyna

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Kętrzynie można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Kętrzyna. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Kętrzyna nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Kętrzyn

Liczba wyświetleń: 717Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS