Urząd Miasta Knyszyn – UM w Knyszynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Knyszyn – UM w Knyszynie

Urząd Miasta Knyszyna kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Miasta w Knyszynie opłata skarbowa, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Knyszyn dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Knyszynie dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Knyszyn godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Knyszyn będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Knyszyn

Adres: Rynek 39, 19-120 Knyszyn

Telefon: 63 270 09 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Knyszyn:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Knyszyn Urząd Miasta

W mieście Knyszyn znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Knyszyn. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Knyszyn Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Knyszyna

W Urzędzie Miasta Knyszyn mieści się Wydział Spraw Obywatelskich. Zainteresowane osoby mogą załatwić tam różne sprawy, do których należy między innymi odbiór dowodu osobistego. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Knyszyna prowadzi działania związane z ewidencją ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych w sprawach zameldowanie oraz wymeldowania, a także sporządzaniem i aktualizowaniem  spisu wyborców dla przeprowadzania wyborów oraz referendów.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Knyszyna

Interesanci w Urzędzie Miasta Knyszyn w Wydziale Komunikacji mają możliwość odebrania prawa jazdy, a także załatwienia innej kategorii spraw. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Knyszyna zajmuje się między innymi przyjmowaniem pozwoleń czasowych i tymczasowych tablic rejestracyjnych po upływie terminu czasowej rejestracji, kierowaniem pojazdów na dodatkowe badanie techniczne, dokonywaniem wpisów w karcie pojazdu o nabyciu lub zbyciu pojazdu oraz zmian danych w dowodzie rejestracyjnym, a także przyjmowaniem od kierowców zawiadomień o zagubieniu prawa jazdy oraz wydawaniem wtórników prawa jazdy.

Mapa Urząd Miasta Knyszyn

Liczba wyświetleń: 256Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS