Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą – UM w Kostrzynie nad Odrą

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Kostrzyn nad Odrą Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Kostrzyn nad Odrą.

Kontakt Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą

Adres: Graniczna 2, 66-470 Kostrzyn nad Odrą

Telefon: (+48 95) 727 81 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-15:30
  • środa: 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-15:30

Urząd Miasta w Kostrzynie nad Odrą

W Kostrzynie nad Odrą Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Kostrzynie nad Odrą również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Kostrzyna nad Odrą są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Kostrzynie nad Odrą można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Kostrzynie nad Odrą, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Kostrzyna nad Odrą.

Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą wydziały

Urząd Miasta Kostrzyna nad Odrą podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Kostrzyna nad Odrą, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kostrzyna nad Odrą

Wydział Spraw Obywatelskich UM Kostrzyn nad Odrą świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kostrzyna nad Odrą działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą

Liczba wyświetleń: 64Wyszukaj dodatkowe informacje: