Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą – UM w Kostrzynie nad Odrą

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą – UM w Kostrzynie nad Odrą

Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Kostrzyn nad Odrą Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Kostrzyn nad Odrą.

Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Kostrzynie nad Odrą można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Kostrzynie nad Odrą, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Kostrzyna nad Odrą.

Kontakt Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą

Adres: Graniczna 2, 66-470 Kostrzyn nad Odrą

Telefon: (+48 95) 727 81 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-15:30
  • środa: 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-15:30

Urząd Miasta w Kostrzynie nad Odrą

W Kostrzynie nad Odrą Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Kostrzynie nad Odrą również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Kostrzyna nad Odrą są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą wydziały

Urząd Miasta Kostrzyna nad Odrą podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Kostrzynie nad Odrą. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Kostrzyna nad Odrą, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kostrzyna nad Odrą

Wydział Spraw Obywatelskich UM Kostrzyn nad Odrą świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kostrzyna nad Odrą działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą

Liczba wyświetleń: 1419Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS