Urząd Miasta Kożuchów – UM w Kożuchowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Kożuchów – UM w Kożuchowie

Urząd Miasta Kożuchowa kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Kożuchowie Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Kożuchów telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Kożuchów telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Kożuchowa możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Kożuchów godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Kożuchowa. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Kożuchów godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Kożuchów

Adres: Rynek 1A, 67-120 Kożuchów

Telefon: 68 355 59 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kożuchów:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Kożuchowie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Kożuchowie prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Kożuchów odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Kożuchowa podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Kożuchowa podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Kożuchów dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Kożuchowa dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Kożuchów dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Kożuchów

Liczba wyświetleń: 495Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS