Urząd Miasta Lidzbark – UM w Lidzbarku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Lidzbark – UM w Lidzbarku

Urząd Miasta Lidzbarku kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Lidzbark wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Lidzbarku.

Urząd Miasta Lidzbark dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do instytucji Urząd Miasta Lidzbark dane kontaktowe mogą je bez problemu odnaleźć na głównej stronie internetowej. Oferowany przez Urząd Miasta w Lidzbarku kontakt zdalny zapewnia szybkie uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji bez konieczności wychodzenia z domu. W przypadku pilnej sprawy zalecane jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ w przypadku poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może okazać się znacznie dłuższy.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Lidzbarku

Interesanci, którzy chcą załatwić wszelkie sprawy powinni znać godziny otwarcia Urzędu Miasta w Lidzbarku. Instytucja przyjmuje petentów od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty i niedziele nie można skorzystać z usług oferowanych przez ten urząd.

Kontakt Urząd Miasta Lidzbark

Adres: ul. Sądowa 21 13-230 Lidzbark

Telefon: 23 696 15 05,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lidzbark:

  • Poniedziałek 7:30 - 16:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:30

Urząd Miasta w Lidzbarku

W Urzędzie Miasta Lidzbark obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Lidzbark umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta Lidzbark wydziały

Urząd Miasta Lidzbarku jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Lidzbarku czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Lidzbarku, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Lidzbarku, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Lidzbarku

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Lidzbarku. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Lidzbarku.

Mapa Urząd Miasta Lidzbark

Liczba wyświetleń: 130Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS