Urząd Miasta Lipsk – UM w Lipsku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Lipsk – UM w Lipsku

Lipsk Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Lipska. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Lipsku, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Lipsk dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Lipsk dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Lipska możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Lipsk godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Lipska jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Lipsk

Adres: ul. Żłobikowskiego 4/2, 16-315 Lipsk

Telefon: 87 64 22 700,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lipsk:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Lipsku

Urząd Miasta Lipska jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Lipska szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Lipsku można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Lipsk opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Lipska powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Lipska podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Lipska podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Lipsk

Liczba wyświetleń: 252Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS