Urząd Miasta Lubawa – UM w Lubawie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Lubawa – UM w Lubawie

Lubawa Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Lubawy. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Lubawie, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Lubawa kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Lubawie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Lubawa komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Lubawy jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Lubawy umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Lubawy umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Lubawie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Lubawy można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Lubawy. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Lubawy jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Lubawa

Adres: ul. Rzepnikowskiego 9A, 14-260 Lubawa

Telefon: 89 645 53 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lubawa:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Lubawa Urząd Miasta

Urząd Miasta Lubawy jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Lubawa odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Lubawie pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Lubawy jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Urząd Miasta Lubawa opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Lubawa opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Lubawa podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Lubawy są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Lubawa

Liczba wyświetleń: 440Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS