Urząd Miasta Lubsko – UM w Lubsku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Lubsku. Urząd Miasta Lubska telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Lubsko opłata skarbowa.

Kontakt Urząd Miasta Lubsko

Adres: pl. Wolności 1, 68-300 Lubsko

Telefon: 68 45761 01, 68 45761 15

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lubsko

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Lubsku

W Urzędzie Miasta Lubsko obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Lubsko umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta Lubsko dane kontaktowe

Interesanci miasta Lubsko, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Lubsko dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Lubsku obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Lubsko godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Lubsko godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Urząd Miasta Lubsko wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Lubsko wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Lubska podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Lubsko formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Lubska podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Lubska w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Lubsko

Liczba wyświetleń: 21Wyszukaj dodatkowe informacje: