Urząd Miasta Małomice – UM w Małomicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Małomice – UM w Małomicach

Urząd Miasta Małomice godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Małomice Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Małomice.

Urząd Miasta Małomice telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Małomic jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Małomicach jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Małomice prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Małomice godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Małomicach obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Małomic funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Małomicach zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Małomice można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Kontakt Urząd Miasta Małomice

Adres: plac Konstytucji 3 Maja 1, 67-320 Małomice

Telefon: 68 376 90 27,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Małomice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Małomice Urząd Miasta

Urząd Miasta w Małomicach jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Małomic i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Małomicach stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Małomic mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Małomicach mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta w Małomicach podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Małomic zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Małomicach podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Małomic umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Małomice

Liczba wyświetleń: 367Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS