Urząd Miasta Mikołajki – UM w Mikołajkach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Mikołajki – UM w Mikołajkach

Urząd Miasta Mikołajków kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Mikołajkach Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Mikołajki kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Mikołajki należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Mikołajki kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Mikołajki telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Mikołajki godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Mikołajków opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Mikołajki

Adres: ul. Kolejowa 7, 11-730 Mikołajki

Telefon: (87) 42 19 050,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Mikołajki:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 8:00-15:30
  • piątek 7:00-15:00

Mikołajki Urząd Miasta

W mieście Mikołajki Urząd Miasta prowadzi wiele działań, które dotyczą między innymi utrzymania porządku publicznego, zarządzania infrastrukturą, a także wydawania petentem różnych zgód oraz dokumentów. Urząd Miasta w Mikołajkach odpowiedzialny jest za zarządzenie budynkami oraz nieruchomościami. Pracownicy tej instytucji posiadają wysokie kwalifikacje oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Miasta Mikołajki druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Mikołajków petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Mikołajki druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Mikołajki Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Mikołajki Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Mikołajki ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Mikołajki

Liczba wyświetleń: 274Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS