Urząd Miasta Miłakowo – UM w Miłakowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Miłakowa godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Miłakowo Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Miłakowo.

Kontakt Urząd Miasta Miłakowo

Adres: ul. Olsztyńska 16, 14-310, Miłakowo

Telefon: (89) 757 83 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Miłakowo

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Miłakowie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Miłakowie realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Urząd Miasta Miłakowo dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Miłakowo dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Miłakowa możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Miłakowo godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Miłakowa jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Urząd Miasta w Miłakowie podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Miłakowa zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Miłakowie podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Miłakowa umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Miłakowo

Liczba wyświetleń: 39Wyszukaj dodatkowe informacje: