Urząd Miasta Miłomłyn – UM w Miłomłynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Miłomłyn – UM w Miłomłynie

Wydziały Urzędu Miasta w Miłomłynie – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Miłomłyn godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Miłomłyn telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Miłomłyna, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Miłomłynie są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Miłomłyna nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Miłomłyn godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Miłomłynie do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Miłomłyn te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Kontakt Urząd Miasta Miłomłyn

Adres: ul. Twarda 12, 14-140 Miłomłyn

Telefon: 89 6425801,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Miłomłyn:

 • Poniedziałek 7:15 - 15:15
 • Wtorek 7:15 - 15:15
 • Środa 7:15 - 15:15
 • Czwartek 7:15 - 15:15
 • Piątek 7:15 - 15:15

Miłomłyn Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Miłomłynie mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Miłomłyn Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Miłomłyn wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Miłomłyn funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Miłomłyna to między innymi:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Miłomłyn wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Miłomłyn Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Miłomłyna wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Miłomłynie jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Miłomłyna zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Miłomłyn Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Miłomłyn

Liczba wyświetleń: 158Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS