Urząd Miasta Mońki – UM w Mońkach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Mońki – UM w Mońkach

Urząd Miasta w Mońkach adres e-mail, kontakt telefoniczny, godziny otwarcia. Urząd Miasta Moniek druki do pobrania, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Mońki dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Mońki telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Moniek można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Mońkach

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Mońkach. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Mońki

Adres: Juliusza Słowackiego 5A, 19-100 Mońki

Telefon: 85 716 25 87,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Mońki:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Mońkach

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Mońkach realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Urząd Miasta Mońki wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Mońki publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Moniek.

Urząd Miasta Moniek podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Moniek płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Mońki

Liczba wyświetleń: 270Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS