Urząd Miasta Mrągowo – UM w Mrągowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Mrągowo – UM w Mrągowie

Wydziały Urzędu Miasta w Mrągowie – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Mrągowo godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Mrągowo kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Mrągowa, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Mrągowo kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Mrągowa, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Mrągowa

Urząd Miasta Mrągowa jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Mrągowo jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Mrągowa.

Kontakt Urząd Miasta Mrągowo

Adres: ul. Królewiecka 60A, 11-700, Mrągowo

Telefon: (89) 741 90 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Mrągowo:

 • poniedziałek 8:00-16:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Mrągowo Urząd Miasta

Urząd Miasta Mrągowa jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Mrągowo odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Mrągowie pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Mrągowa jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Urząd Miasta Mrągowo wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Mrągowo funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Mrągowa to między innymi:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Mrągowo wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Mrągowo Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Mrągowa wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Mrągowie jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Mrągowa zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Mrągowo Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Mrągowo

Liczba wyświetleń: 891Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS