Urząd Miasta Nowogród Bobrzański – UM w Nowogrodzie Bobrzańskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Nowogród Bobrzański – UM w Nowogrodzie Bobrzańskim

Urząd Miasta Nowogród Bobrzański godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Nowogród Bobrzański Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Nowogród Bobrzański.

Urząd Miasta Nowogród Bobrzański dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Nowogrodzie Bobrzańskim dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Nowogród Bobrzański godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Nowogród Bobrzański będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Nowogród Bobrzański

Adres: ul. Słowackiego 11, 66-010 Nowogród Bobrzański

Telefon: (+48) 68/329 09 62,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowogród Bobrzański:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Nowogród Bobrzański Urząd Miasta

Urząd Miasta Nowogrodu Bobrzańskiego wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Nowogród Bobrzański Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Urząd Miasta Nowogród Bobrzański wydziały

Urząd Miasta Nowogród Bobrzański jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Nowogrodu Bobrzańskiego to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Nowogród Bobrzański podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Nowogród Bobrzański podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Nowogród Bobrzański przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Nowogród Bobrzański udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Nowogród Bobrzański

Liczba wyświetleń: 337Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS