Urząd Miasta Nowogród – UM w Nowogrodzie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Nowogród – UM w Nowogrodzie

Urząd Miasta w Nowogrodzie dane kontaktowe, telefony, adres e-mail. Jak złożyć wniosek w Urzędzie Miasta Nowogrodu? Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Nowogrodzie.

Urząd Miasta Nowogród kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Nowogrodzie warto skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych przez placówkę. Aktualnie Urząd Miasta Nowogród kontakt z mieszkańcami prowadzi zdalnie przez telefon i pocztę elektroniczną. Trzeba pamiętać, że możliwość kontaktu z Urzędem Miasta w Nowogrodzie jest dostępna jedynie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Nowogrodzie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Nowogrodu są zawsze dostępne na stronie placówki administracyjnej. Urząd Miasta Nowogród godziny otwarcia zaleca zweryfikować przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w podanych godzinach prowadzona jest we wszystkie dni robocze. Urząd Miasta Nowogrodu pozostaje nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Nowogród

Adres: ul. Łomżyńska 41, 18-414 Nowogród

Telefon: +48 86 217 55 28,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nowogród:

  • Poniedziałek 8:00 - 16:00
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Nowogród Urząd Miasta

Urząd Miasta w Nowogrodzie jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Nowogrodu i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Nowogrodzie stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Nowogrodu mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Nowogrodzie mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowogrodu

W Urzędzie Miasta Nowogród mieści się Wydział Spraw Obywatelskich. Zainteresowane osoby mogą załatwić tam różne sprawy, do których należy między innymi odbiór dowodu osobistego. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Nowogrodu prowadzi działania związane z ewidencją ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych w sprawach zameldowanie oraz wymeldowania, a także sporządzaniem i aktualizowaniem  spisu wyborców dla przeprowadzania wyborów oraz referendów.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Nowogrodu

Interesanci w Urzędzie Miasta Nowogród w Wydziale Komunikacji mają możliwość odebrania prawa jazdy, a także załatwienia innej kategorii spraw. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Nowogrodu zajmuje się między innymi przyjmowaniem pozwoleń czasowych i tymczasowych tablic rejestracyjnych po upływie terminu czasowej rejestracji, kierowaniem pojazdów na dodatkowe badanie techniczne, dokonywaniem wpisów w karcie pojazdu o nabyciu lub zbyciu pojazdu oraz zmian danych w dowodzie rejestracyjnym, a także przyjmowaniem od kierowców zawiadomień o zagubieniu prawa jazdy oraz wydawaniem wtórników prawa jazdy.

Mapa Urząd Miasta Nowogród

Liczba wyświetleń: 270Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS