Urząd Miasta Olsztynek – UM w Olsztynku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Olsztynek – UM w Olsztynku

Wydziały Urzędu Miasta w Olsztynku – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Olsztynek godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Olsztynek dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Olsztynek dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Olsztynku

Urząd Miasto w Olsztynku otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Olsztynek

Adres: Ratusz 1, 11-015 Olsztynek

Telefon: +48 895 195 450, +48 895 195 453

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Olsztynek:

 • poniedziałek 8:00-16:00
 • wtorek 7:15-15:15
 • środa 7:15-15:15
 • czwartek 7:15-15:15
 • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Olsztynku

W Olsztynku Urząd Miasta zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem miastem. Do głównych zadań Urzędu Miasta Olsztynka należą:

 • opieka nad mieszkańcami Olsztynka
 • prowadzenie spraw gospodarczych, kulturalnych i społecznych w Olsztynku
 • planowanie i realizacja inwestycji na terenie Olsztynka
 • zarządzanie infrastrukturą

Urząd Miasta Olsztynek odpowiada też za wydawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta. Pracownicy Urzędu Miasta Olsztynka są odpowiedzialni za wykonywanie wszystkich powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Olsztynek dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Olsztynek chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Olsztynek dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Olsztynek opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Olsztynek opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Olsztynek

Liczba wyświetleń: 434Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS