Urząd Miasta Orzysz – UM w Orzyszu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Telefon do Urzędu Miasta Orzysza. Urząd Miasta w Orzyszu adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Orzysz?

Kontakt Urząd Miasta Orzysz

Adres: ul. Rynek 3, 12-250 Orzysz

Telefon: 87 30 70 930, 87 30 70 940

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Orzysz

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Orzysz Urząd Miasta

W mieście Orzysz Urząd Miasta prowadzi wiele działań, które dotyczą między innymi utrzymania porządku publicznego, zarządzania infrastrukturą, a także wydawania petentem różnych zgód oraz dokumentów. Urząd Miasta w Orzyszu odpowiedzialny jest za zarządzenie budynkami oraz nieruchomościami. Pracownicy tej instytucji posiadają wysokie kwalifikacje oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Miasta Orzysz dane kontaktowe

Interesanci miasta Orzysz, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Orzysz dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Orzyszu obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Orzysz godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Orzysz godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Wydziały Urzędu Miasta Orzysza

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Orzysza na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Orzyszu zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Orzysza natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Orzysz.

Urząd Miasta Orzysz Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Orzyszu? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Orzyszu można zrealizować w Urzędzie Miasta Orzysza w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Orzysza działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Orzysz

Liczba wyświetleń: 24Wyszukaj dodatkowe informacje: