Urząd Miasta Ośno – UM w Ośnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Ośno – UM w Ośnie

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Ośna, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Ośno dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Ośno telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Ośna jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Ośno telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Ośna jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Ośno oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Ośno godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Ośna są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Ośno godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Ośno

Adres: ul. Rynek 1, 69-220 Ośno Lubuskie

Telefon: +48 95 757 60 29,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ośno:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Ośnie

W Ośnie Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Ośnie również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Ośna są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Ośno dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Ośno chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Ośno dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Ośno opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Ośno opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Ośno

Liczba wyświetleń: 199Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS