Urząd Miasta Pasłęk – UM w Pasłęku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Pasłęk – UM w Pasłęku

Kontakt z Urzędem Miasta Pasłęka przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pasłęku, adres placówki. UM Pasłęk wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Pasłęk kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Pasłęk telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Pasłęk godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Pasłęka otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Pasłęk godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Pasłęk

Adres: plac świętego Wojciecha 5, 14-400 Pasłęk

Telefon: 55 618 27 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pasłęk:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Pasłęku

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Pasłęku prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Pasłęk odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Pasłęk dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Pasłęk chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Pasłęk dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Pasłęk opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Pasłęk opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Pasłęk

Liczba wyświetleń: 412Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS