Urząd Miasta Pasym – UM w Pasymiu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Pasym – UM w Pasymiu

Urząd Miasta w Pasymiu godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Pasym telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Pasymia.

Urząd Miasta Pasym kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Pasym telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Pasym godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Pasymia otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Pasym godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Pasym

Adres: ul. Rynek 8, 12-130 Pasym

Telefon: 89 621 2011, 89 621 2864

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pasym:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-17:00
  • piątek 7:30-14:00

Pasym Urząd Miasta

Urząd Miasta w Pasymiu jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Pasymia i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Pasymiu stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Pasymia mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Pasymiu mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Pasym wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Pasym wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Pasym Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Pasymia jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Pasym Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Pasym dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Pasym dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Pasym

Liczba wyświetleń: 343Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS