Urząd Miasta Pasym – UM w Pasymiu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta w Pasymiu godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Pasym telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Pasymia.

Kontakt Urząd Miasta Pasym

Adres: ul. Rynek 8, 12-130 Pasym

Telefon: 89 621 2011, 89 621 2864

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pasym

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-17:00
  • piątek 7:30-14:00

Pasym Urząd Miasta

Urząd Miasta w Pasymiu jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Pasymia i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Pasymiu stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Pasymia mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Pasymiu mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Pasym kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Pasym telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Pasym godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Pasymia otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Pasym godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Urząd Miasta Pasym wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Pasym wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Pasym Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Pasymia jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Pasym Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Pasym dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Pasym dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Pasym

Liczba wyświetleń: 52Wyszukaj dodatkowe informacje: