Urząd Miasta Pieniężno – UM w Pieniężnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Pieniężno – UM w Pieniężnie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Pieniężno. Miejski Urząd w Pieniężnie adres placówki. Urząd Miasta Pieniężno telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Pieniężno kontakt

Wszystkie informacje, które dotyczą danych kontaktowych Urzędu Miasta w Pieniężnie dostępne są na głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Pieniężno kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Osoby, które mają pilną sprawę do załatwienia powinny skorzystać z podanego numeru telefonu, ponieważ jest to najszybszy sposób na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pieniężnie

Warto pamiętać, że wizyty stacjonarne, jak i próby uzyskania kontaktu zdalnego możliwe są wyłącznie w czasie pracy instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pieniężnie zgodne są z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszelkie aktualizacje dotyczące zmian godzin urzędowania, będą natychmiast udostępniane.

Kontakt Urząd Miasta Pieniężno

Adres: ul. Generalska 8, 14-520 Pieniężno

Telefon: 55 237 46 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pieniężno:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Kasa Urzędu Miasta w Pieniężnie działa w godzinach 8:00-14:00 we wszystkie dni robocze. Jeżeli chodzi o odbiór dowodów osobistych Urząd Miasta Pieniężno umożliwia to od 7:30 do 14:00.

Urząd Miasta w Pieniężnie

Mieszkańcy miasta Pieniężna wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Pieniężnie. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Pieniężno odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Pieniężno wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Pieniężno wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Pieniężna podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Pieniężno formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Pieniężna podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Pieniężna w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Pieniężno

Liczba wyświetleń: 319Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS