Urząd Miasta Ruciane-Nida – UM w Rucianem-Nidzie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Ruciane-Nida – UM w Rucianem-Nidzie

Urząd Miasta Rucianego-Nidy godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Ruciane-Nida Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Ruciane-Nida.

Urząd Miasta Ruciane-Nida kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Rucianego-Nidy można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Ruciane-Nida kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Ruciane-Nida godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Rucianem-Nidzie w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Ruciane-Nida godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Ruciane-Nida

Adres: Aleja Wczasów 4, 12-220 Ruciane-Nida

Telefon: (87) 425 44 30,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ruciane-Nida:

  • poniedziałek 9:00-16:00
  • wtorek 9:00-15:00
  • środa 9:00-15:00
  • czwartek 9:00-15:00
  • piątek 9:00-15:00

Urząd Miasta w Rucianem-Nidzie

Instytucja samorządowa, jaką jest Urząd Miasta w Rucianem-Nidzie odpowiada za prowadzenie spraw oraz jego mieszkańców. W tej jednostce petenci mogą uzyskać dokument prawa jazdy, dowód osobisty, a także wszelkie zezwolenia. Urząd Miasta Ruciane-Nida odpowiedzialny jest również za wdrażanie lokalnego prawa, polityki oraz przepisów.

Urząd Miasta Ruciane-Nida dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Ruciane-Nida chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Ruciane-Nida dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Ruciane-Nida opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Ruciane-Nida opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Ruciane-Nida

Liczba wyświetleń: 276Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS