Urząd Miasta Ryn – UM w Rynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Ryn – UM w Rynie

Urząd Miasta w Rynie adres e-mail, kontakt telefoniczny, godziny otwarcia. Urząd Miasta Ryna druki do pobrania, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Ryn kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Ryn należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Ryn kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Ryn telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Ryn godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Ryna opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Ryn

Adres: ul. Ratuszowa 2, 11-520 Ryn

Telefon: 87 429 39 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ryn:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Rynie

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Ryn mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Rynie realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta w Rynie podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Ryna zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Rynie podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Ryna umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Ryn

Liczba wyświetleń: 267Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS