Urząd Miasta Siemiatycze – UM w Siemiatyczach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Siemiatycze – UM w Siemiatyczach

Siemiatycze Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Siemiatycz. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Siemiatyczach, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Siemiatycze kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Siemiatyczach można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Siemiatycze telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Siemiatycze kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Siemiatyczach.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Siemiatyczach

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Siemiatyczach, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Siemiatycze godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Siemiatyczach a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Siemiatycz.

Kontakt Urząd Miasta Siemiatycze

Adres: ul. Pałacowa 2, 17-300 Siemiatycze

Telefon: 85 65 65 809,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Siemiatycze:

  • poniedziałek: 7:30-17:00
  • wtorek: 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-14:00

Urząd Miasta w Siemiatyczach

W Siemiatyczach istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Siemiatycz, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Siemiatycz jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Siemiatycz wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Siemiatycz realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Wydziały Urzędu Miasta Siemiatycz

Urząd Miasta Siemiatycz został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Siemiatycze, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Siemiatycz.

Urząd Miasta Siemiatycze Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Siemiatyczach? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Siemiatycz. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Siemiatycze

Liczba wyświetleń: 1348Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS