Urząd Miasta Skwierzyna – UM w Skwierzynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Skwierzyna – UM w Skwierzynie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Skwierzyna. Miejski Urząd w Skwierzynie adres placówki. Urząd Miasta Skwierzyna telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Skwierzyna kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Skwierzynie można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Skwierzyna telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Skwierzyna kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Skwierzynie.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Skwierzynie

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Skwierzynie, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Skwierzyna godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Skwierzynie a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Skwierzyny.

Kontakt Urząd Miasta Skwierzyna

Adres: ul. Rynek 1, 66-440 Skwierzyna

Telefon: 95 721 65 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Skwierzyna:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-16:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Skwierzyna Urząd Miasta

Urząd Miejski w Skwierzyna pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Skwierzynie mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Skwierzyna opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Skwierzyny powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Skwierzyny podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Skwierzyny podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Skwierzyna

Liczba wyświetleń: 337Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS