Urząd Miasta Słubice – UM w Słubicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Słubice – UM w Słubicach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Słubice. Miejski Urząd w Słubicach adres placówki. Urząd Miasta Słubice telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Słubice kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Słubicach warto skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych przez placówkę. Aktualnie Urząd Miasta Słubice kontakt z mieszkańcami prowadzi zdalnie przez telefon i pocztę elektroniczną. Trzeba pamiętać, że możliwość kontaktu z Urzędem Miasta w Słubicach jest dostępna jedynie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Słubicach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Słubic są zawsze dostępne na stronie placówki administracyjnej. Urząd Miasta Słubice godziny otwarcia zaleca zweryfikować przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w podanych godzinach prowadzona jest we wszystkie dni robocze. Urząd Miasta Słubic pozostaje nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Słubice

Adres: Akademicka 1, 69-100 Słubice

Telefon: 95 737 20 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Słubice:

  • poniedziałek 8:00-14:00
  • wtorek 8:00-14:00
  • środa 10:00-16:00
  • czwartek 8:00-14:00
  • piątek 8:00-14:00

W środy Urząd Stanu Cywilnego Słubice oraz Wydział Ewidencji Ludności i dowodów osobistych prowadzi obsługę petentów wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji wizyty telefonicznie.

Słubice Urząd Miasta

Urząd Miasta w Słubicach jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Słubic i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Słubicach stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Słubic mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Słubicach mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Wydziały Urzędu Miasta Słubic

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Słubic na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Słubicach zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Słubic natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Słubice.

Urząd Miasta Słubice Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Słubicach? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Słubicach można zrealizować w Urzędzie Miasta Słubic w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Słubic działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Słubice

Liczba wyświetleń: 1802Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS