Urząd Miasta Środa Śląska – UM w Środzie Śląskiej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Środa Śląska – UM w Środzie Śląskiej

Urząd Miasta w Środzie Śląskiej adres e-mail, kontakt telefoniczny, godziny otwarcia. Urząd Miasta Środy Śląskiej druki do pobrania, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Środa Śląska kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Środzie Śląskiej należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Środa Śląska kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Środzie Śląskiej

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Środzie Śląskiej zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Środa Śląska

Adres: Plac Wolności 5, 55-300 Środa Śląska

Telefon: +48 71 39 60 715, +48 71 317 30 52

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Środa Śląska:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:00 (Wydział Spraw Obywatelskich, Urząd Stanu Cywilnego, Biuro Obsługi Klienta – biuro podawcze, obsługa opłaty śmieciowej, podatków i ewidencja działalności gospodarczej)
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Urząd Miasta w Środzie Śląskiej

Urząd Miasta Środy Śląskiej jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Środy Śląskiej szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Środa Śląska opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Środy Śląskiej jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Środa Śląska podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Środa Śląska podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Środzie Śląskiej. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Środy Śląskiej informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Środa Śląska

Liczba wyświetleń: 457Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS