Urząd Miasta Stawiski – UM w Stawiskach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Stawiski – UM w Stawiskach

Urząd Miasta Stawiski kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Stawiski Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Stawiskach.

Urząd Miasta Stawiski kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Stawiskach należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Stawiski kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Stawiskach

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Stawiskach zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Stawiski

Adres: Plac Wolności 13/15 18-520 Stawiski

Telefon: 86 278 55 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Stawiski:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

Stawiski Urząd Miasta

Urząd Miasta Stawisk jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Stawisk jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Stawiski posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Stawisk dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Stawisk prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Stawisk dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Stawiski opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Stawisk opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Stawisk wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Stawisk wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Stawiski

Liczba wyświetleń: 254Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS