Urząd Miasta Strzelin – UM w Strzelinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Strzelin – UM w Strzelinie

Urząd Miasta Strzelin godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Strzelin Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Strzelin.

Urząd Miasta Strzelin telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Strzelina jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Strzelin telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Strzelina jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Strzelin oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Strzelin godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Strzelina są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Strzelin godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Strzelin

Adres: ul. Ząbkowicka 11, 57-100 Strzelin

Telefon: 71 39 21 971, 71 39 32 264

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Strzelin:

 • poniedziałek 7:45-15:45
 • wtorek 7:45-17:45
 • środa 7:45-15:45
 • czwartek 7:45-15:45
 • piątek 7:45-13:45

Strzelin Urząd Miasta

Urząd Miasta Strzelina jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Strzelin odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Strzelinie pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Strzelina jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Urząd Miasta Strzelin wydziały

W Urzędzie Miasta Strzelina działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Strzelinie zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Strzelina to przykładowo:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Strzelin wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Strzelin Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Strzelina jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Strzelina i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Strzelina jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Strzelina możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Strzelin

Liczba wyświetleń: 413Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS