Urząd Miasta Sulechów – UM w Sulechowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Sulechów kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Sulechowie. Urząd Miasta Sulechów telefon.

Kontakt Urząd Miasta Sulechów

Adres: Plac Ratuszowy 6, 66-100 Sulechów

Telefon: +48 68 385 11 00, +48 68 385 11 13

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sulechów

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:15-16:00
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-14:30

Sulechów Urząd Miasta

Urząd Miasta Sulechowa umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Sulechów telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Sulechowa, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Sulechowie są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Sulechowa nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Sulechów godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Sulechowie do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Sulechów te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Urząd Miasta w Sulechowie podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Sulechowa zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Sulechowie podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Sulechowa umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Sulechów

Liczba wyświetleń: 38Wyszukaj dodatkowe informacje: