Urząd Miasta Sulęcin – UM w Sulęcinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Sulęcina kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Sulęcin wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Sulęcinie.

Kontakt Urząd Miasta Sulęcin

Adres: ul. Lipowa 18, 69-200 Sulęcin

Telefon: (+48) 95 755 3601, (+48) 95 755 2122

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sulęcin

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Sulęcinie

W Sulęcinie istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Sulęcina, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Sulęcina jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Sulęcina wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Sulęcina realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Urząd Miasta Sulęcin kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Sulęcin kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Sulęcinie udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Sulęcin godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Sulęcin godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Urząd Miasta Sulęcin druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Sulęcina petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Sulęcin druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Sulęcin Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Sulęcin Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Sulęcin ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Sulęcin

Liczba wyświetleń: 36Wyszukaj dodatkowe informacje: