Urząd Miasta Supraśl – UM w Supraślu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Supraśl – UM w Supraślu

Urząd Miasta Supraśl godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Supraśl Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Supraśl.

Urząd Miasta Supraśl dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Supraślu dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Supraśl godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Supraśl będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Supraśl

Adres: ul. J. Piłsudskiego 58, 16-030 Supraśl

Telefon: 85 7132 700,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Supraśl:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 9:00-17:00
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Supraślu

Instytucja samorządowa, jaką jest Urząd Miasta w Supraślu odpowiada za prowadzenie spraw oraz jego mieszkańców. W tej jednostce petenci mogą uzyskać dokument prawa jazdy, dowód osobisty, a także wszelkie zezwolenia. Urząd Miasta Supraśl odpowiedzialny jest również za wdrażanie lokalnego prawa, polityki oraz przepisów.

Urząd Miasta Supraśl podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Supraśl podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Supraślu dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Supraśl Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Supraślu dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Supraśl

Liczba wyświetleń: 273Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS