Urząd Miasta Suraż – UM w Surażu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Suraż – UM w Surażu

Suraż Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Surażu dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Suraż dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Surażu dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Suraż godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Suraż będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Suraż

Adres: 11 Listopada 16, 18-105 Suraż

Telefon: 085 65 03 184,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Suraż:

  • Poniedziałek 7:30 – 15:30
  • Wtorek 7:30 – 15:30
  • Środa 7:30 – 15:30
  • Czwartek 7:30 – 15:30
  • Piątek 7:30 – 15:30

Suraż Urząd Miasta

Urząd Miasta Suraża składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Suraż Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Suraż wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Suraż wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Suraża podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Suraż formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Suraża podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Suraża w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Suraż

Liczba wyświetleń: 189Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS