Urząd Miasta Susz – UM w Suszu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Susz – UM w Suszu

Urząd Miasta Susz godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Susza – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Susz.

Urząd Miasta Susz dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Susz dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Suszu

Urząd Miasto w Suszu otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Susz

Adres: ul. Józefa Wybickiego 6, 14-240 Susz

Telefon: 55 278 60 15, 55 278 79 99

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Susz:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Susz Urząd Miasta

Urząd Miasta Susza składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Susz Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Susz dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Susz chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Susz dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Susz opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Susz opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Susz

Liczba wyświetleń: 380Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS