Urząd Miasta Świebodzin – UM w Świebodzinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Świebodzin – UM w Świebodzinie

Urząd Miasta Świebodzina dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Świebodzin dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Urząd Miasta Świebodzin dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Świebodzinie dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Świebodzin godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Świebodzin będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Świebodzin

Adres: ul. Rynkowa 2, 66-200 Świebodzin

Telefon: +48 68 47 50 880,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Świebodzin:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:20-15:20
  • środa 7:20-15:20
  • czwartek 7:20-15:20
  • piątek 7:20-15:20

Urząd Miasta w Świebodzinie

W Urzędzie Miasta Świebodzin obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Świebodzin umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta Świebodzin opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Świebodzina jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Świebodzin podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Świebodzin podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Świebodzinie. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Świebodzina informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Świebodzin

Liczba wyświetleń: 475Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS