Urząd Miasta Szczuczyn – UM w Szczuczynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Szczuczyn – UM w Szczuczynie

Urząd Miasta Szczuczyna godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Szczuczyn Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Szczuczyn.

Urząd Miasta Szczuczyn telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Szczuczyn telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Szczuczyna możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Szczuczyn godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Szczuczyna. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Szczuczyn godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Szczuczyn

Adres: plac 1000-lecia 23, 19-230 Szczuczyn

Telefon: 862 735 080, 862 735 081

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Szczuczyn:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 9:00-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Szczuczynie

Istniejący w mieście Szczuczyn Urząd Miasta Szczuczyn odpowiedzialny jest przede wszystkim za zarządzanie, a także administrowaniem miastem. Do jego głównych obowiązków należy troska o mieszkańców oraz realizowanie różnych spraw, które związane są z kulturą, gospodarką, a także planowaniem i zarządzaniem infrastrukturą.

Urząd Miasta Szczuczyn podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Szczuczyn podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Szczuczynie dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Szczuczyn Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Szczuczynie dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Szczuczyn

Liczba wyświetleń: 279Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS