Urząd Miasta Szepietowo – UM w Szepietowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Szepietowo – UM w Szepietowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Szepietowo. Miejski Urząd w Szepietowie adres placówki. Urząd Miasta Szepietowo telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Szepietowo kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Szepietowo telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Szepietowo godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Szepietowa otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Szepietowo godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Szepietowo

Adres: ul. Główna 6, 18-210 Szepietowo

Telefon: 86 30-67-300,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Szepietowo:

  • Poniedziałek 7:30 – 15:30
  • Wtorek 7:30 – 15:30
  • Środa 7:30 – 15:30
  • Czwartek 7:30 – 15:30
  • Piątek 7:30 – 15:30

Urząd Miasta w Szepietowie

Szepietowo Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Szepietowie odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Szepietowa.

Urząd Miasta Szepietowo wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Szepietowo publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Szepietowa.

Urząd Miasta Szepietowa podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Szepietowa płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Szepietowo

Liczba wyświetleń: 156Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS