Urząd Miasta Szlichtyngowa – UM w Szlichtyngowej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Szlichtyngowa – UM w Szlichtyngowej

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Szlichtyngowej. Urząd Miasta Szlichtyngowej telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Szlichtyngowa opłata skarbowa.

Urząd Miasta Szlichtyngowa kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Szlichtyngowa kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Szlichtyngowej udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Szlichtyngowa godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Szlichtyngowa godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Szlichtyngowa

Adres: ul. Rynek 1, 67-407 Szlichtyngowa

Telefon: +48 65 549 23 27,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Szlichtyngowa:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Szlichtyngowa Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Szlichtyngowej mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Szlichtyngowa Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Szlichtyngowa podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Szlichtyngowa podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Szlichtyngowej dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Szlichtyngowa Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Szlichtyngowej dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Szlichtyngowa

Liczba wyświetleń: 268Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS