Urząd Miasta Szprotawa – UM w Szprotawie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Szprotawa – UM w Szprotawie

Urząd Miasta Szprotawa opłata skarbowa, wnioski, Wydział Komunikacji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Szprotawie, kontakt, adres e-mail.

Urząd Miasta Szprotawa dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Szprotawa telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Szprotawy można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Szprotawie

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Szprotawie. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Szprotawa

Adres: Rynek 45. 67-300 Szprotawa

Telefon: 68 376 38 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Szprotawa:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Szprotawa Urząd Miasta

Urząd Miejski w Szprotawa pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Szprotawie mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Wydziały Urzędu Miasta Szprotawy

Urząd Miasta w Szprotawie podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Szprotawa jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Szprotawa Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Szprotawy zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Szprotawy mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Szprotawa wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Szprotawa

Liczba wyświetleń: 493Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS