Urząd Miasta Torzym – UM w Torzymiu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Torzym – UM w Torzymiu

Urząd Miasta Torzymia kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Torzym wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Torzymiu.

Urząd Miasta Torzym dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Torzymiu interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Torzymia. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Torzymiu

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Torzymiu są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Kontakt Urząd Miasta Torzym

Adres: ul. Wojska Polskiego 32, 66-235 Torzym

Telefon: +48 68 341 30 12,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Torzym:

  • poniedziałek 7:15-16:15
  • wtorek 7:15-16:15
  • środa 7:15-16:15
  • czwartek 7:15-16:15
  • piątek 7:15-16:15

Urząd Miasta w Torzymiu

Istniejący w mieście Torzym Urząd Miasta Torzym odpowiedzialny jest przede wszystkim za zarządzanie, a także administrowaniem miastem. Do jego głównych obowiązków należy troska o mieszkańców oraz realizowanie różnych spraw, które związane są z kulturą, gospodarką, a także planowaniem i zarządzaniem infrastrukturą.

Urząd Miasta Torzym opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Torzymia powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Torzymia podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Torzymia podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Torzym

Liczba wyświetleń: 275Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS