Urząd Miasta Tykocin – UM w Tykocinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Tykocina dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Tykocin dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Kontakt Urząd Miasta Tykocin

Adres: 11 Listopada 8, 16-080 Tykocin

Telefon: 85 718 16 27,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Tykocin

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Tykocinie

Urząd Miasta Tykocina jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Tykocina szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Tykocinie można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Tykocin telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Tykocina jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Tykocinie jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Tykocin prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Tykocin godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Tykocinie obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Tykocina funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Tykocinie zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Tykocin można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Urząd Miasta Tykocin wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Tykocin funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Tykocina to między innymi:

  • Wydział Komunikacji
  • Wydział Spraw Obywatelskich
  • Wydział Nieruchomości
  • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Tykocin wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Tykocin Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Tykocina wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Tykocinie jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Tykocina zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Tykocin Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Tykocin

Liczba wyświetleń: 15Wyszukaj dodatkowe informacje: