Urząd Miasta Wasilków – UM w Wasilkowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Wasilków godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Wasilków Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Wasilków.

Kontakt Urząd Miasta Wasilków

Adres: Białostocka 7, 16-010 Wasilków

Telefon: 85 718 54 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wasilków

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 9:00-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Wasilkowie

W Wasilkowie Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Wasilkowie również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Wasilkowa są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Wasilków kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Wasilkowa, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Wasilków kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Wasilkowa, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Wasilkowa

Urząd Miasta Wasilkowa jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Wasilków jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Wasilkowa.

Urząd Miasta Wasilków wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Wasilków wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Wasilkowa podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Wasilków formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Wasilkowa podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Wasilkowa w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Wasilków

Liczba wyświetleń: 18Wyszukaj dodatkowe informacje: