Urząd Miasta Wasilków – UM w Wasilkowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Wasilków – UM w Wasilkowie

Urząd Miasta Wasilków godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Wasilków Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Wasilków.

Urząd Miasta Wasilków kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Wasilkowa, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Wasilków kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Wasilkowa, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Wasilkowa

Urząd Miasta Wasilkowa jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Wasilków jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Wasilkowa.

Kontakt Urząd Miasta Wasilków

Adres: Białostocka 7, 16-010 Wasilków

Telefon: 85 718 54 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wasilków:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 9:00-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Wasilkowie

W Wasilkowie Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Wasilkowie również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Wasilkowa są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Wasilków wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Wasilków wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Wasilkowa podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Wasilków formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Wasilkowa podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Wasilkowa w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Wasilków

Liczba wyświetleń: 299Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS