Urząd Miasta Węgorzewo – UM w Węgorzewie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Węgorzewo – UM w Węgorzewie

Urząd Miasta Węgorzewo podatek od nieruchomości, Wydział Komunikacji, dowody osobiste. Kontakt do Urzędu Miasta w Węgorzewie, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Węgorzewo kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Węgorzewa, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Węgorzewo kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Węgorzewa, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Węgorzewa

Urząd Miasta Węgorzewa jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Węgorzewo jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Węgorzewa.

Kontakt Urząd Miasta Węgorzewo

Adres: ul. Zamkowa 3, 11-600 Węgorzewo

Telefon: 87 427 54 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Węgorzewo:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Węgorzewo Urząd Miasta

Urząd Miasta Węgorzewa umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Węgorzewo opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Węgorzewa jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Węgorzewo podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Węgorzewo podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Węgorzewie. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Węgorzewa informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Węgorzewo

Liczba wyświetleń: 231Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS