Urząd Miasta Witnica – UM w Witnicy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Witnica – UM w Witnicy

Urząd Miasta Witnicy kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Witnicy Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Witnica kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Witnica kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Witnicy udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Witnica godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Witnica godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Witnica

Adres: ul. Plac Andrzeja Zabłockiego 6, 66-460 Witnica

Telefon: (95) 721 64 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Witnica:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Witnicy

Mieszkańcy miasta Witnicy wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Witnicy. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Witnica odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Witnica druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Witnicy petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Witnica druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Witnica Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Witnica Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Witnica ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Witnica

Liczba wyświetleń: 346Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS