Urząd Miasta Zalewo – UM w Zalewie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Zalewo – UM w Zalewie

Urząd Miasta w Zalewie dane kontaktowe, telefony, adres e-mail. Jak złożyć wniosek w Urzędzie Miasta Zalewa? Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zalewie.

Urząd Miasta Zalewo dane kontaktowe

Interesanci miasta Zalewo, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Zalewo dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Zalewie obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Zalewo godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Zalewo godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Zalewo

Adres: ul. Częstochowska 8, 14-230 Zalewo

Telefon: (89) 758 81 08, (89) 758 83 06

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Zalewo:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Zalewo Urząd Miasta

W mieście Zalewo znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Zalewo. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Zalewo Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Zalewo podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Zalewo podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Zalewie dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Zalewo Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Zalewie dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Zalewo

Liczba wyświetleń: 284Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS