Urząd Miasta Zambrów – UM w Zambrowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Zambrów – UM w Zambrowie

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Zambrowie. Urząd Miasta Zambrowa telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Zambrów opłata skarbowa.

Urząd Miasta Zambrów kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Zambrowie warto skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych przez placówkę. Aktualnie Urząd Miasta Zambrów kontakt z mieszkańcami prowadzi zdalnie przez telefon i pocztę elektroniczną. Trzeba pamiętać, że możliwość kontaktu z Urzędem Miasta w Zambrowie jest dostępna jedynie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zambrowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Zambrowa są zawsze dostępne na stronie placówki administracyjnej. Urząd Miasta Zambrów godziny otwarcia zaleca zweryfikować przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w podanych godzinach prowadzona jest we wszystkie dni robocze. Urząd Miasta Zambrowa pozostaje nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Zambrów

Adres: ul. Fabryczna 3, 18-300 Zambrów

Telefon: 86 271 48 31, 86 271 22 10

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Zambrów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Zambrowie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Zambrowie prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Zambrów odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Zambrów opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Zambrów opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Zambrów podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Zambrowa są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Zambrów

Liczba wyświetleń: 351Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS