Urząd Miasta Zbąszynek – UM w Zbąszynku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubuskie

Urząd Miasta Zbąszynek – UM w Zbąszynku

Urząd Miasta Zbąszynka dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Zbąszynek dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Urząd Miasta Zbąszynek dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Zbąszynek dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zbąszynku

Urząd Miasto w Zbąszynku otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Zbąszynek

Adres: Rynek 1, 66-210 Zbąszynek

Telefon: 68 384 91 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Zbąszynek:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Zbąszynek Urząd Miasta

Urząd Miasta Zbąszynka umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta w Zbąszynku podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Zbąszynka zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Zbąszynku podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Zbąszynka umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Zbąszynek

Liczba wyświetleń: 427Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS