PUP Janów Lubelski – Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: lubelskie

PUP Janów Lubelski – Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim

PUP w Janowie Lubelskim kontakt z pracownikami – e-mail, telefon PUP Janów Lubelski. Rejestracja bezrobotnych i poszukujących pracy w Urzędzie Pracy w Janowie Lubelskim.

Oferty pracy PUP Janów Lubelski

Aby spełnić swoje zadanie, jakim jest walka z bezrobociem, PUP w Janowie Lubelskim zbiera wszystkie dostępne oferty pracy i udostępnia je osobom poszukującym zatrudnienia. Oferty pracy PUP Janów Lubelski publikuje między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie przygotowanych przez Urząd Pracy Janów Lubelski ofert online ma wiele zalet, jedną z nich jest możliwość szybkiego sortowania wyników według preferencji poszukującego. PUP Janów Lubelski udziela informacji w tej kwestii bezpośrednio w swojej siedzibie, dla osób, które nie są w stanie samodzielnie znaleźć oferty pracy.

Dodatkowo osoby zarejestrowane w PUP Janów Lubelski mogą skorzystać z doradztwa zawodowego. Aby tego dokonać, konieczne jest uprzednie zarezerwowanie wizyty.

Urząd pracy Janów Lubelski staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Janów Lubelski, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Janowa Lubelskiego lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Janów Lubelski staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Janów Lubelski

Adres: ul. Jana Zamoyskiego 70, 23-300 Janów Lubelski

Telefon: (15) 872 02 40, (15) 872 25 34

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Janów Lubelski:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-16:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:00

Petenci obsługiwani są od 8:00.

Rejestracja bezrobotnych w godzinach 8:00-13:00

Urząd Pracy Janów Lubelski

Osoby poszukujące zatrudnienia w Janowie Lubelskim powinny skierować się do placówki jaką jest PUP Janów Lubelski. Zadaniem placówki jest wsparcie osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia. Dodatkowo Urząd Pracy w Janowie Lubelskim wspiera pracodawców poprzez oferowanie staży czy dofinansowań. Trzeba wspomnieć, że instytucja Powiatowy Urząd Pracy Janów Lubelski prowadzi również analizę rynku pracy 

PUP Janów Lubelski kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Pracy w Janowie Lubelskim jest kontakt telefoniczny. Obecnie telefon PUP w Janowie Lubelskim działa wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Połączenia telefoniczne obsługiwane są pod wyżej podanym numerem kontaktowym. Urząd Pracy Janów Lubelski kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka elektroniczna jest na bieżąco sprawdzana przez pracowników placówki PUP w Janowie Lubelskim. Można mieć więc pewność, że zapytanie nie zostanie bez odpowiedzi. 

Urząd Pracy Janów Lubelski rejestracja bezrobotnych

Aby zarejestrować się jako osoba bezrobotna, trzeba udać się stacjonarnie do PUP w Janowie Lubelskim. Istnieje możliwość wykonania wszystkich formalności online, w przypadku posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Niezależnie którą ścieżkę wybierze petent kroki postępowania są niemal takie same. Rejestracja w PUP Janów Lubelski możliwa jest po przedstawieniu odpowiednich dokumentów takich jak świadectwa szkolne czy świadectwa pracy. Należy pamiętać, że rejestracja jako bezrobotny w Urzędzie Pracy w Janowie Lubelskim nie oznacza przyznania zasiłku dla bezrobotnych.

Mapa Urząd Pracy Janów Lubelski

Liczba wyświetleń: 785Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS